X
Online Check-In

Contacten



Andrea Weber
Gastvrouw

Telefoon +49 651 9778401
E-Mail andrea.weber@hotel-deutscher-hof.de

         VCARD  VCARD
  
Christian Henzler
Ass. van de CEO l Sales & Marketing

Telefoon +49 651 9778405
E-Mail christian.henzler@hotel-deutscher-hof.de

        VCARD  VCARD
  
Nicole Gorges
Ass. Front Office Manager l Reservering

Telefoon +49 651 97780
E-Mail nicole.gorges@hotel-deutscher-hof.de

      VCARD  VCARD
  
Katharina Kilburg
Executive Housekeeper

Telefon +49 651 9778455
eMail katharina.kilburg@hotel-deutscher-hof.de

       VCARD  VCARD
  
Stefan Turmann
Restaurant- & Servicemanager

Telefoon +49 651 9778404
E-mail stefan.turmann@hotel-deutscher-hof.de

      VCARD  VCARD
  
Rüdiger Jakobs
Chef

Telefoon +49 651 9778426

    VCARD  VCARD
  
Max Weber
Manager l Beheer

Telefoon +49 651 9778409
E-mail max.weber@hotel-deutscher-hof.de

    VCARD  VCARD
  
Thomas Nellinger
Beheer l Accounts Payable

Telefoon +49 651 9778408
E-mail thomas.nellinger@hotel-deutscher-hof.de

      VCARD  VCARD
  
Guido Oberbillig
Beheer l Debiteuren

Telefoon +49 651 9778408
E-mail guido.oberbillig@hotel-deutscher-hof.de

  VCARD  VCARD
  
Online boeken
Boek nu online en bespaar 5% op de huidige prijs!
Beste prijs garantie